Říjen 2012

Halloween

31. října 2012 v 19:36 | Motýl :D |  Novinky na Ranchi
Halloween si všechny koníci moc užili! :))
Největší hvězdy byli samozřejmě La Franco s Denčou přestrojeni v černém.. Dýně nebyla, protože jsem nakoupila mnoho jiných blbostí a nikde jsem dýni neviděla.. :/, tak jsme alespoň vyrobili z papíru a zapálili svíčku a vypadalo to taky hezky :) Tak alespoň 2 fotky, abyste viděli, jak to dnes vypadalo :)
Espritek s dýní :)
A naše hvězdičky :))

Halloween-večer :)

31. října 2012 v 14:08 | Motýl :D |  Kecy, dny na ranchi
Dnes na ranchi budeme slavit večer Halloween :)
Koníci se těší a já taky :)) La Franco už má přichystaný kostým a těší se, jak všechny poleká společně s Denčou :D Teď jedu na Chodov, pro dýni, tak snad :)

Jinak, chystám fotopříběh s názvem ,,When I was young" děj se ještě promýšlí, tak až bude sníh zase, tak se bude fotit.. :)

Bez koní, bez blogu, bez Schleichů nevydržím..

30. října 2012 v 17:14 | Motýl :D |  Kecy, dny na ranchi
Ahoj! Už sem sice nikdo nechodí, ale já bych to chtěla napsariv.. Všechno mi to chybí.. Nemůžu bez toho být a vždy se denně ta hodinka na blog a Schleichy najde.. Už je to sice pár měsíců, co jsem sem nenapsala, ale pokusím se to dohnat..

Letos chodím do 7. třídy, oproti šestce je to fakt záhul a né jenom kvůli učení, ale hlavně kvůli novejm učitelům.. Docela peklo.. Dneska například jsme běhali v mínus šedesáti oborou :DD No je to normální? Včera jsem schytala 5 z dějáku.. no kde jsou ty skvělý časy v 6. třídě?!

No nic, to už nebudu řešit.
Rozjíždím..!