Květen 2012

Pozastavuji

20. května 2012 v 12:46 | Motýl :D
Ne, nekončím, jen pozastavuji, nemám čas.. prosím, nemažte mě, nebo jo, ale až přijdu, tak vám dám vědět na ranche, fakticky teď nemám čas, možná o prázdninách, možná dřív, děkuji za pochopení.. :)

Tréninky na jízdárně+ úklid

3. května 2012 v 18:06 | Motýl :D |  Kecy, dny na ranchi
Ahoj, ahoj :D!!

Jak se vede? U nás celkem na ranchi dobře.. Dneska jsme udělali veliký úklid.. Zabralo to asi 2 hod. ale stálo to za to! :)) Máme tam úžasně čisto a to musíme, čekáme velkou sezónu... Letos budou soutěžit skoro všechny koně na ranchi.. :)) Snad bude úspěšná.. O víkendu nás čeká neděle- otevřené dveře na ranchi... Takže jsme dneska přiježďovali koně.. Sibiskrit v Portugalsku trošku zlenivěl, takže jsme dneska trénovali jeho.. Pak Holly, kterou obsedáme, už je to super.. Normálka cváláme a už jsme dali kavalety ba dokonce pár křížků.. :))

Jinak sezónu začíná Denča na Katie Christie, která už hodně dlouho nesoutěžila, protože porodila dvojčata, ale teď to bude snad dobrý.. Pojedou 70 cm v sobotu... Tady, v Praze.. Tak uvidíme..

No, nic.. Právě vyslíchám jednu kamarádku na FB.. :D Tak se mějte.. Zejtra budou fotky, teď je důležitej rozhovor, nemůžu :D

Soustředění- Cascais

1. května 2012 v 17:44 | Motýl :D |  Deníček jezdců
A jsme tu! zpátky v Praze! :))

Já Denča a Max a kamarádky z jiné stáje- Markéta a Sandra jsme byli ve Cascais v Portugalsku.. Byli s námi koně: Replay, Magic Key a Sibiskrit a ještě koně Marki a Sandry. Fakt jsme si to užívali.. Jeden den pršelo, takže jsme byli já a Max v hale a já trénovala na MaKeovi parkur a holky byly nakoupit věci na koně, protože to tam měli levné.. Koupili jsme i novou western výbavu pro Legendu. Kromě tohoto dne jsme jezdili s koníkama se plavit.. Ať už do řek nebo do jednoho rybníku.. Taky jsme byli jednou v moři.. Jeli jsme k němu asi 50 km? Nevím.. Prospala jsem obě cesty.. Koním přívěs nedělal problém.. Ale moře bylo FAJN! Kousek od pláže jsme skákali parkur a dělali drezúru na hudbu (Kür).. Sibík byl skvělý! I když je na našem ranchi vyhlášen jako nej parkurák tak teď se předveld ještě líp.. Prostě NEJNEJ parkurák xP

Bylo to fajn, moc jsme si to užili! :))

(z poloviny je to vymyšlené.. v Portugalsku jsme nebyli, jen tady, kousek od baráku u rybníka a potoka.. xD ale co, no.. :))

:))