Březen 2012

New design :D:D

31. března 2012 v 11:58 | Motýl :D |  Kecy, dny na ranchi
Ahoj!
Tak jsem si udělala nový design.. :D:D Nejdřív jsem se dívala na nějaký návod, ale pak jsem se na něj vys*ala a udělala jsem si dess podle sebe :D:D Teda na to, že jsem ho dělala JÁ! :D docela ujde.. Jsem sice spokojená na 5/10, ale dobrý xDD Slibuju, že udělám za měsí nějaký nový.. Budu vždy, každý měsíc ho měnit a vždy na něm bude jiný, jeden koník :)

Tak zatím, jdu dělat zemák, abych si vylepšila ty známky: 4, 2, 2, 1 :D:D

Jen tak.

30. března 2012 v 18:04 | Motýl :D
Ahoj, tak se nám konečně blížej prázdniny.. Já jsem doma zejtra, pozejtří a ještě v pondělí, protože jdu na rovnátka.. Pak jen úterý a středa a zase prázdniny.. :) To je strašně bezva :D Co budete dělat? Já asi půjdu s kamarádkama na Chodov :D Pokecáme zase a vykoupíme KFC :D:D Podívám se na nějaké SCH, ale asi si žádné nekoupím, protože nemám místo ve stájích xD Ono stačí, že Replay musí nocovat ve stáji v uličce :D A provokuje ostatní..
Udělám si asi novej dess, akorát nevím, jaké barvy :?!
A nevím, jestli přijede Nimsay.. Zaprvý mně ten její přístup ke mně a neoprávněné podezřívání dost uráží a štve.. A asi nám to už spolu neklape..

No nic, tak se mějte.. :)

To by bylo SUPER :)

25. března 2012 v 10:51 | Motýl :D |  Kecy, dny na ranchi
Ahoj!
Zdravím všechny! :)

Teď, jak budou prázdniny, tak by měla přijet k nám Nimsay.. na 2 dny.. :) a tak mě napadlo, že bysme mohly s ní uspořádat na našem ranchi a v celém areálu (hlavně u potoka) VÍTÁNÍ JARA.. Bysme si vzali jezdce a byl by takový průvod, pak i soutěže v parkurovém i drezúrním jezdectví a i dostihy.. jelikož tam jsou fakt veliké plochy :) Pak bychom mohly k potoku blíž a jestli za ty 2 týdny bude teplo, tak by se koníci mohli plavit a uspořádali bychom takový program a vy byste taky z toho něco měly.. Fotky :)) A ještě mě napadlo, že bych tam mohla udělat nějaký komix ;) tak uvidíme.. :)

Replay

22. března 2012 v 17:37 | Motýl :D |  Hřebci na ranchi
Jméno: Replay
Přezdívka: Playboy, Klusák, Ice, Rep
Věk: 4 roky
Plemeno: Islandský pony
Pohlaví: Hřebec
Zaměření: Plemenný hřebec, výstavy, zápřah
Potomek: Galileo [HOLANDSKO], Saiiima [HOLANDSKO]
Něco o něm: Replay je dovezen z Holandska, má úspěšné rodiče a celý výborný rodokmen. Je to opravdu talentovaný kůň, i když je hřebec.. Je velice hodný a oblíbený. Závodí v pony- klusáckých závodech a miluje vozatajství :)

Dneska- NEW koník :**

21. března 2012 v 17:49 | Motýl :D |  Novinky na Ranchi
Ahoj!
Teď jsem se vrátila s kamarádkou z Chodova a né jenom my, ale i hřebec Islandského ponyho :**

Ještě nevím, jaké mu dám jméno.. Ale je úžasný ♥

Zase tu..

15. března 2012 v 16:50 | Motýl :D
Ahoj, tak jsem tu po dlouhé době... :D Vím, vím.. Ale nic mně nenapadá, co bych psala..
Tenhle tejden jsme spojený s áčkem xDD docela prdel, ale těším se, až přijednou z lyžáku naši..
O víkendu jdu na koně a předevčírem jsem nafotila SCH.. Takže sem je dám v brzské době.. Tak zatím, pa :)

Dneska :D

1. března 2012 v 17:17 | Motýl :D |  Kecy, dny na ranchi
Ahoj.. :D Dneska to bylo celkem v cajku... Měli jsme jen 5 hod.! Nám některý odpadly.. Takže dobrý.. :D Pak jsme šly s holkama na oběd a zpět jsme šly zas kolem školy.. Tam jsme mávaly jak blbci na ,,jednu" učitelku :DD A pak jely busem dom, kde z nás všichni rostli.. No ke konci už to bylo trapný.. :D:D

No, teď jdu s pejsáčkem :D:D:D ven a beru s sebou nějaké SCH, takže budu fotit.. :)) Tam zapadá sluníčko, takže budou hezký fotky.. A v sobotu si jedu na koně.. Už budu konečně jezdit.. Minule bylo bahno, takže z toho nic nebylo..

Tak já běžím, pá :D