Prosinec 2011

Nová fríska

27. prosince 2011 v 18:59 | Motýl :D |  Novinky na Ranchi
Tak jsem si dneska koupila novou frísku od Papa... Jmenuje se Holly Willemke fan de Kristen Star, zkráceně jen Holly.. To víte, je dovezená až z Holandska z velmi kvalitního chovu :). Je úžasná, ladná a milá.. Všichni si jí hned zamilovali.. Zítra půjdu fotit :) Takhle vypadá :))

Veselé Vánoce vám všem!

24. prosince 2011 v 22:06 | Motýl :D |  Kecy, dny na ranchi
Veselé Vánoce! :)
vám přeje ranch Modrá Růže :)

Píšu pozdě, no, já vím :D Ale přeci jenom :)

Co jste dostali(y- předpokládám že si to čtou jen holky :D)?

Já peníze a nějaký trička a ostatní :) Koníci dostali každý 5 mrkviček, 1 jablíčko a 2 krajíce sušeného chleba a každý pak ještě nějakou maličkost :) Hlavně hříbátka, ta se nemohla dočkat a večeře se už musela jíst v 15:30.. :D Měli oves, seno a koňský pamlsek :)

Last Christmas, I gave you my heart

22. prosince 2011 v 12:35 | Motýl :D
Last Christmas, I gave you my heart
But the very next day, You gave it away...

Mě z toho hrabe.. Achjo, dneska to bylo super.. Jako každý rok jsme zpívali v kostele, který je hned u školy.. A měli jsme besídku, tam jsme pořád trsali :D:D A pili šampáňo a já pořád chodila do 7.B za naší matikářkou a přemlouvala jsem jí aby přišla.. :D No, takže super.. Když to skončilo, tak jsme ještě šly s dvěma holkama do třídy, smazaly jsme tabuly a žraly cukroví, co tam bylo :D No, pak jsme popřály nějakejm učitelkám a jentak tak jsme stihly autobus.. No, tak to je všechno :D

Odpoledne sem ještě dám nějaké fotky..

Konečně, co?

13. prosince 2011 v 16:28 | Motýl :D
Já vím.. Já nestíhám ale.. Teď, jak budou prázdniny budu mít více času.. No, ale já prostě jsem pořád na Howrse, FB, Ufonovi a sem ani nezaskočím.. Pak jsem vždycky dlouho ve škole.. Totiž my jsme teď nějak s mojí matikářkou kamarádky :D.. Pořád píšem písemky, po vyučování, když nejsem ve škole, tak jsem na naší zastávce, kde děláme takový pitominy.. No a včera jsem si ještě k tomu něco udělala na těláku s rukou.. Bolí jak svině..

Nojo, tak já už se budu snažit víc.. ;))

Teď fotka z nedávna: