Červenec 2011

Nejde mi komentovat!

29. července 2011 v 10:36
Tyjo, mě to strašně štve... Jak debil se pokouším u Naervon odesla komentář už asi čtvrt hodiny.. Pořád nic a píše mi to Vyplněný součet je nesprávný.
Já jim dám, že je nesprávný, fakt to nechápu. Takže mě omluvte, prosím, než mi to půjde..

Fotky- Jasmín venku

27. července 2011 v 9:36 | Motýl :D |  Fotografie, procházky
Ahoj!
:D Jak se máte? Já celkem dobře, pořád tu u mě v pokoji vyřvává Avril :D:D Mám to tu na plný pecky a víte proč? Aby mi sem nelezla bábi :D To je osvědčený odrazovač :D:D
No to je jedno, já sem dám nějaké fotky, když byl před dlouhem Jasmín venku :D:D.
Přírodní křížek :D

Denisa

24. července 2011 v 10:35 | Motýl :D |  Jezdci na ranchi
Jméno: Denisa
Věk: 9 let
Znamení: Rak
Pohlaví: Holka
Její kůň: Ještě nemá
Koně, které jezdí: Magic Key, Catan a ostatní, ale málo
Povaha: Milá, přátelská, ale když jí někdo naštve, umí se bránit dost ostře.
Něco o ní: Milá holka, která se s radostí učí jezdit na koni. Jezdí Shetlandského ponyho Catana a Achaltekinského hřebce Magic Keye a ostatní, kteří jí jsou. Začala jezdit teprv nedávno, ale už jí to pěkně jde. Denně jezdí 2-3 hodiny. Na jezdectví je nadaná. Chce se učit Parkúr.

Denisa vypravuje 0.2

23. července 2011 v 20:02 | Denisa |  Deníček jezdců
Dočkala jsem se- procházka na VELIKÉM koni kolem rybníka! Jela jsem sama, zaplavali jsme se s MaKem a skočila jsem první skok!

Dneska jsem měla trénink na jízdárně, trenérka Lucka mi řekla, že mi to jde skvěle. Poprvé jsem si zacválala a moc mi to šlo. Divíte se, proč to jde tak rychle? Denně 2-3 hodiny v sedle dělají své.
No a pak mi Lucka dovolila, že můžu jet sama na vyjížďku. Byla jsem moc ráda, ale něco mi trošku vadilo. Už mě nebaví jezdit na poníkovi, jó, jako baví, ale chtěla bych zkusit velkého. A tak mi Lucka dovolila MaKea. Byla jsem štěstím bez sebe. Zkusila jsem si ho a celkem mě poslouchal, jednou vyhodil, protože vycítil, že jsem na velikém koni nejistá, ale pak už to šlo jak po másle :D. Teď, navečer jsme se s MaKeem vydali kolem rybníka a na Prknovku (lesík u nás, v Uhříněvsi-Kolovraty). Bylo to super, šli jsme do vody, tam MaKe začal hrabat kopýtkem do vody a strašně moc se chtěl jít koupat. Dobře, sundala jsem mu sedlo a šlo se, MaKe začal plavat, bylo to super :).
Pak jsme se usušili, já MaKeovi nandala sedlo a vydali jsme se na Prknovku. (MáJo, Lindo, vzpomínala jsem na naší zběsilou cestu do Uhříněvsi :D)
Ještě jsme zachytili krásnou fotku :) (Jak poradila Kiki-tysa - díky :) moc se osvědčila ta metoda, aby měl koník v zádech slunce)
Ták, to je ona, docela pěkná, ne? :) A pak jsme se tedy konečně vydali na Prknovku, jeli jsme, ale já jsem si chtěla chvíli odpočinout a udělala jsem dobře, proč? To se dozvíte později :)
Odpočinková foto :) MaKe poslušně čekal a za odměnu pak dostal mrkvičku :) a pak jsme se vydali dál, neměli jsme to ale dělat. Malinký potok, který tam teče se vylil, jak pršelo. Bylo to tam úplně podmočený, MaKeovi se zabořovaly nohy do bahna, musela jsem ho pobídnou do nově vyzkoušeného cvalu, který jsem se učila teprv dnes. Naštěstí mi štěstí přálo a já nespadla, nevím, opravdu nevím, co bych dělala... A pak jsmme jeli dále. A najednou: Kláda. Ne, já se nechci vracet, pomyslela jsem si. Ale skákat neumím. Musím to risknout, poodleja jsem a... Cval... Rozjela jsem se a nadzvedla jsem se v sedle a hop.. Dopadla jsem sice trošku tvrdě na zadek ale jinak v poho... Začala jsem se radovat, bylo to supr. Pak jsem se vrátila domů, na ranch, odsedlala MaKea, nakrmila a nechala jsem ho už v boxu..

:)) Tak pá, loučí se Denča :D

Video- sestřihy koňských disciplín

22. července 2011 v 20:20 Videa
Tak jsem udělala narychlo video. Tak se podívejte :)

Nejšťastnější pod sluncem

19. července 2011 v 19:18 Kecy, dny na ranchi
... Aneb nesplnitelné se stalo splnitelným.
Já jsem prostě NEJŠŤASTNĚJŠÍ POD SLUNCEM!
Máma mi fakt koňský tábor dovolila! Nejdřív jsem se ptala na koňský víkend, s tím souhlasila. Na tábor jsem se neptala, stejně bych na něj neměla. Jenže dnes, když jsem se vrátila od strejčka (konečně :D) Jely jsme s mámou do Říčan, já jsem se o tom s ní začala bavit a ona mi řekla, ať jedu na týden, že mi to dovolí. A já, jako, že bych se asi nedoplatila :D A ona mi řekla, že mi připlatí 2.5OO,-!!!!!!!!!!!!!!!!!! A já budu mít 1.5OO,- Takže si můžu vybrat nějaký skvělý tábor za 4.OOO,- Já jsem tak ráda :)) Jinak jedete na nějaký tábor příští rok vy?
Jo, jinak na koních jsem byla, bylo to super, ale moc se mi tam nelíbily stáje, docela hnůj :D Škoda, že jsem si nevzala foťák a mobil neumí dobře fotit... Klisna na které jsem jezdila se jmenovala Amy. A v neděli jedu na koupaliště (rybník v Říčanech). Beru si foťák a koníky :) Budou fotky :))

Nudá :D

18. července 2011 v 12:35
Achjo, já se nudím. Jsem u strejce a nemám co dělat. Zítra prý pojedeme na koně, to chci vidět. Máma mi řekla že tam můžu být jak dlouho chci, takže asi co nejrychleji vypadnu a vrátím se tak ve středu :D. To už se moc dloufám nudit nebudu. Dala jsem si do rozepsaných pár fotek ještě z domova, takže buďto odpoledne nebo zítra tady budou :)
Nevím, co bych jinýho psala :D Takže se mějte, papa :)


Umělecká foto :))

16. července 2011 v 19:29 Fotografie, procházky
Já nevím, co bych psala, tak vám sem dám fotku, kterou jsem včera vyfotila u rybníka.
Zítra tady bude profílek Frisbeeho.
Jo a ještě něco, já jsem tak HAPPY :D Máma mi dovolila příští rok jet na koňáckej tábor! To je super :) Chápete to? Máma se koní bojí a jen ztěžka mi dovolí se na něm někdy svézt. A teď mi dokonce dovolí tábor? Super :))))


Fallie

15. července 2011 v 9:43 | Motýl :D |  Klisny na ranchi
Jméno: Fallie
Přezdívka: Fallča, Fallinka, Fallí
Věk: 4 roky
Plemeno: Falabella
Pohlaví: Klisna
Potomci: ---
Zameření: Nic, jen tahaní malých klacíku na ohýnek :D
Něco o ní:
Roztomilá klisna, která si oblíbí každého hodného koně. Ráda se válí v trávě. Je moc hravá a jakmile se ocitne na pastvině, začne dovádět. Má ráda psy i děti. Její nejoblíbenější jídlo je mrkev. :))
Omlouvám se :D

15. července 2011 v 9:35
Ahoj. :D
Já se strašně omlouvám, ale jak byla předevčírem ta bouřka, tak se nám s prominutím posral internet. Vůbec nešel, ale pak ho sestra zprovoznila :D Dobrá, že? :D
Teď ještě musím sem dát nějaké fotky od Lindy, profilky Fallie a Frisbeeho a jezdkyně Denisy. Tak já se jdu pustit na profílek Fallinky. :)

Narozky :))

12. července 2011 v 17:34
Dneska mám narozky. Je mi 12. No, teď jsme skončili s osavou, je mi blbě, protože jsem se přežrala. Dostala jsem jednoho Schleicha ale to mi stačí. Pak jsem dostala plno jiného. A co jsem dostala za Schleicha? Falabellku :))** Je roztomilá :) a jmenuje se Falie (čti Falí) Teď s ní jdu ven a nafotím jí :) Večer oběhnu.
P.S: Lindo, piš až budeš mít čas těm nově zveřejněným článkům Hovno v bazéně, ok? Já taky budu psát. :D:D Bude prdel..


Tak páá :))*

Jsem u Lindy

9. července 2011 v 20:44
Jsem u Lindy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pardón :D Teď jíme :D Díváme se na TV a Schleichujeme :D Fotky za chvíli budou. Tak zatím :))*

Hledala a našla :))

8. července 2011 v 10:47 Kecy, dny na ranchi
Jak nadpis vypovídá. Teď jsem hledala takového krásného, starého Schleich chladnokrevníka a hned na prvním inzerátu jsem ho našla :) Takže někdy o prázdninách si ho koupím :)

Fotografie z Říčan

8. července 2011 v 9:46 Výlety
Jo, zítra se mi vrátí foťák :D a za 4 dny mi bude 12 :D Dobrý, žejo? :D:D
Tak a já jsem zmenšila některé fotky z Říčan, neděste se, že je jich tak málo, na YouTube je video, ve kterém jsou všechny. Ale sem dám pouze hezké, které se mi nejvíc povedly, nafotila jsem jich asi 50, ale dám sem jen 7 :D Je na nich jen Sanczo. Dobře, tak já už nekecám..↓↓ehm

7. července 2011 v 20:12
Ahojte :D
Mě už to nebaví bez foťáku, už aby se ségra vrátila. Teď jdu k rybníku a bývala bych byla vzala koně a foťák. Je tu docela nuda :D A já nevím co bych psala.. Zítra asi sem dám nějaké staré fotky :)) tak ahoj :)

Arábek :))*

5. července 2011 v 19:20 Novinky na Ranchi
Ahoj, dneska jsem si jela pro nového koníka. Vybrala jsem si Arábka :) Je úžasný, má roztomilý kukuč :))* Jmenuje se Frisbee. Bohužel mu nemůžu udělat profílek ani ho nafotit, protože jak už bylo zmíněno, sestra odjela s foťákem na chatu. Tak já zase letím, jdu kolem rybníka :)) :D

4. červenec

4. července 2011 v 12:15
Toto letí, jako šnek na silnici :D Teprv je 4. achjo..
No, teď je docela nuda, protože mi sestra odjela na týden s foťákem a já ani nevyndala moje fotky, které jsem nafotila.. :( Achjo.. No, ale teď bude docela prdel :D Jdu ven s Lindou :D Prej na ICQ: Půjdeme v 13:01 a 5 sekund a 43 setin
Nojo, až budu mít foťák tak vyfotím konečně tu stáj. A zítra jedeme do Prahy, teda já v Praze bydlím :D Ale jedeme do centra a možná si koupím nějakého Schleicha.

Chat

3. července 2011 v 19:06
Ahoj lidi!
Teď jsem právě vytvořila CHAT nachází se v menu nebo tady http://www.blueboard.cz/chatboard-ontario.php?id=262367

Tak nás tam někdy může přijít víc a povídat si :D Docela dobrá věcička.
Tak já tam teď jdu a uvidím, jestli někdo přijde :D

Dny na ranchi 0.4

3. července 2011 v 10:25 Kecy, dny na ranchi
Ahoj!
Na ranchi je klidno, Denisa trénuje se Špuntem, pardón, tak říká Catanovi :D Učí se zastavování a rozjíždění. Zatím jen v kroku. Koníci mají odpočinek. Jsem fakt ráda, že ten postroj na poníky jde i na Achal-tekeho a Knabstrupperku. Akorát ta deka je nějaká divná. Fůj, venku je červenec a je 10°C chápete to? Achjo.. Už chci zase 30-ti stupňový vedra, lepší než tohle..


Denisa s naší Dakotou, moc si jí oblíbila :-)

Denisa vypravuje 0.1

2. července 2011 v 18:56 | Denisa |  Deníček jezdců
Odpoledne jsem si balila všechny věci, které jsme spolu s mamkou koupily. Chtěla jsem strašně moc jezdit na koních a mamka mi to po dlouhém rozmlouvání povolila. Jsem jí za to vděčná.

Když jsem si kontrovala věci, zjistila že mám všechno, vydala jsem se pěšky na ranch, kde od teďka budu jezdit. Stála jsem před malou stájí a výběhy. Byli tam krásní 2 chlaďáskové. S jedním jsem se mazlila a pak zavolala na jednu paní, která je od teď moje trenérka. Pozdravila jsem a představila jsem se. Trenérka zapískala a zavolala jméno CATANE! V tom vyběhl krásný Shetlandský poník a já jsem se s ním hned začala mazlit :)) Byl moc milý. No a pak se mě moje trenérka, které můžu tykat a jmenuje se Lenka zeptala, jestli jsem připravená. Řekla jsem, že ano. Ona se mě zeptala jestli umím jezdit. Kdepak, na koni budu sedět po druhé v životě. Tak jsem sí to řekla. Ukázala mi, jak se koni nandavá ohlávka, sedlo, deka a uzda. Řekla mi plno zajímavých a užitečných věcí a pak jsem s její pomocí nasedla do sedla. Vedla mě prozatím na vodítku. Pochválila mě, že jsem pěkně narovnaná. V půlce hodiny se mě zeptala, jestli chci zkusit otěže. Trochu jsem se bála ale odsouhlasila jsem to. Řekla mi, jak se mají držet, jak mám jezdit a prý, že jako na začátečníka mi to šlo skvěle. Hodina skončila a mně byl přidělen pokoj, polepila jsem si ho plakáty a vypadá skvěle. Pak jsem se šla projít s krásnou klisnou jménem Dakota. A teď píšu tohle. Zítra zase půjdu jezdit. Tak ahoj :-)Catánek a já↓↓↓ ↓↓